Péče o vlasy

Krásné vlasy, které je možné vztvořit v nějaký účes bez velkého úsilí, je samozřejmě sen každé ženy. Moderní kadeřnické umění není jen účes a styling, je to také postup pro péči o vlasy a ošetření vlasů, který může dát vlasům lesklý vzhled a objem.

Existuje mnoho procedur zaměřených na péči o vlasy a zlepšení jejich vzhledu, ale nejoblíbenější je laminace.

Laminací je aplikování ochranné směsi na vlasy. Tento postup se nevztahuje na barvení a tonování. Optimální lamináty založené na hydrolyzované pšeničné bílkovině neinterferují s výměnou vzduchu a spolehlivě chrání před slunečním zářením a dalšími škodlivými účinky. Laminování vyrovnává strukturu každého vlasu a poskytuje nejen intenzivní lesk, ale také zvyšuje objem vlasů. Laminování není vyléčení vlasů, jak tvrdí někdy ne velmi svědomití mistry, je to vnější péče o vlasy, obaluje horní vrstvu vlasů ochranným povlakem a zvyšuje jeho tloušťku. Laminování dává vlasům antistatický a odpuzující vlhkost efekt. Postup je zvláště doporučen před dovolenou - mořská sůl a slunce neškodí.

Vzhledem k tomu, že laminace je umístěna výhradně jako profesionální postup péče o vlasy, určitě byste mohli využívat teto služby v Studio Times.

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb/27-p-e-o-vlasy#sigProIdaaba0820bf