Obočí. Řasy

Design obočí je nezbytným předpokladem dobře zdobené moderní ženy, která sleduje moderní trendy. Móda jde svou vlastní cestou a často mění svůj směr, a ne vždy přírodní údaje plně uspokojují potřeby moderních trendů. Naštěstí náš kosmetický salon nabízí širokou škálu možností pro vytváření obočí, což umožňuje vybrat si individuální a nejlepší způsob, jak vytvořit ideální obraz.

Správně vytvořené obočí činí proporce obličeje harmoničtější a výraznější výraz. Není vždy možné vytvářet správné obočí doma, existují tajemství. Péče o salon pomůže vypadat působivě a stylově. Nízká cena na korekci obočí a dekorace zpřístupňují tuto službu každé krásné ženě.

Potřeba neustálé korekce tvaru a barvy obočí, přinejmenším vás probudi ráno 10-15 minutami dříve! Bolest potřeby korekce obočí postupně začala se rozplynout poté, co se začaly objevovat moderní a relevantní postupy pro dlouhodobý design obočí.

Korekce obočí s nití (třídění) umožňuje rychle a téměř bezbolestně poskytnout požadovaný úhel této linie a zabraňuje vytažení "potřebných" chloupků. Podstata metody spočívá v tom, že dva vlákna složené dohromady uchopí chlupy jakékoliv velikosti a tloušťky v určité oblasti. Díky tomu se hlavní linie růstu stává nejvíce kontrastním a čistým vzhledem k pokožce.

Ne tak dávno vstoupila do kosmetického průmyslu nová služba - biotutáž obočí s hennou. Přišla do naší země ze severní Afriky a okamžitě se do ní zamilovala mnoho žen. Tato metoda obarvení obočí je přirozená a bezpečná pro zdraví. Pro ni je použita speciální henna - ne červená, ale hnědá. V tomto případě existuje několik různých odstínů, které vám umožňují vybrat podle vzhledových vlastností. Biotatuage se provádí nikoliv na vnitřních vrstvách epidermisu, ale na povrchu pokožky, což zajišťuje jednoduchost a bezbolestnost postupu.

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb/31-modela-obo#sigProIdffd0754ff9