Depilace voskem

Epilace je postup, který se stal nedílnou součástí každé dobře upravené ženy. To vám umožní trvale se zbavit nechtěných vlasů: pokožka zůstane hladká po dobu 3-4 týdnů. Odstranění chloupků v salonu je mnohem jednodušší než doma. Nemusíte se obávat dezinfekce, zahřejte vosk nebo sladidlo, pokoušejte se odstranit chloupky z těžko dostupných míst.

Boj proti nechtěným vlasům pro mnohé ženy se stává nekonečným procesem. Holení pouze zhoršuje situaci: vlasy se stávají hrubými, tmavšími a výraznějšími a jejich růst se zvyšuje. Vynikajícím řešením je vosková epilace. Postup vám umožňuje zbavit se nežádoucích chloupků v každé zóně: ​​na obličeji, nohou, pažích, bikinách, podpaží. Pocit bolestí se vyskytuje pouze během prvního postupu. Později se vlasové folikuly stanou slabšími, vlasy jsou spíše zadržené a mnohem jednodušší je odstranit.

Epilace voskem je oblíbeným postupem. Metoda odstraňování chloupků speciálními prostředky je již od nepaměti známá. V našem kosmetickém salonu se postup provádí s profesionálními vosky známých výrobců. Je ideální pro epilování podpaží, boků, holeně, hlubokých bikini, obličeje a rukou.

Důvěřujte našim profesionálům - poskytnou vám kvalitativní, levné a velmi rychlé odstranění chloupků.