Mezoterapie

Mezoterapie je neinjekční bezbolestný zákrok prováděný pomocí mezopenu (nano-jehly, do hloubky max. 1 mm) nebo / a elektroporačního přístroje, který vám umožňuje zlepšit pleť, omladit pokožku, vyřešit řadu problémů a estetických vad: eliminuje pigmentaci, redukuje a odstraňuje jemné vrásky, zbavuje se tmavých kruhů pod očima, neutralizuje matnou barvu a suchost pleti, vyrovnává úlevu od pokožky.

Účinku je dosaženo mechanickým působením injekcí s velmi malými a tenkými jehlami na mezopenu a / nebo působením elektrického pole z přístroje a působením vstřikovaných koktejlů / sér. Na vaši žádost můžeme zajistit povrchovou anestezii nanesením anestetického krému.

Výsledek mezoterapie na sebe nenechá dlouho čekat a bude viditelný po první aplikaci: pokožka se stává pevnější a napnutější.

V našem salonu provádíme tento postup pomocí koktejlů a přístroje od španělského výrobce Fusion.

Mezoterapie se používá nejen k péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu, ale také se aktivně používá ke zlepšení pružnosti pokožky určitých částí těla, k léčbě celulitidy a akné, k omlazení pokožky rukou. Kromě toho je tato technika účinná v boji proti problémům s pokožkou hlavy a vypadávání vlasů.

Zveme vás na tento úžasný postup v našem salonu!

Konzultace s odborníkem jsou zdarma!

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb/40-mezoterapie#sigProId4758e4490f