Přístrojová kosmetologie

Vlastnicím nízkeho prahu bolesti voskové procedury jsou prakticky nepřístupní, ale mezitím jsou maximálně popularní. Výstupem může být laserové odstranění chloupků. To je efektivní moderní postup, který vám umožní navždy zbavit se vlasů v problémové zóně.

Laserová epilace je nejúčinnější, pohodlnější a bezpečnější způsob odstraňování chloupků. Tato neškodná a téměř bezbolestná metoda může omlazovat pokožku a udělat je měkkou a sametovou.

Při této metodě odstraňování chloupků dochází k následujícímu: melanin, který je obsažen ve vlasech a poskytuje jim barvu, pohlcuje tepelnou energii laseru. V důsledku toho vlasový folikul je zničen. Během postupu laserový paprsek ovlivňuje pouze vlasy, zatímco ostatní části pokožky zůstávají neporušené.

Odstraňování vlasů pomocí intenzivního impulzního světla (laseru) je bezesporu nejúčinnější, pohodlnější a bezpečnější způsob, jak se zbavit nechtěných vlasů. Navíc tato metoda pomáhá v boji proti onemocněním, jako folikulitida a hirsutismus (růst vlasů pod kůží a nadměrný růst vlasů).