Masáže

Každý ví o výhodách masáže jak pro celkové zdraví, tak pro hubnutí. Rytmické tlačeni a pohyby během masáže zlepšují krevní oběh, zrychluje se metabolický proces mezi krví a pojivovou tkání.

Váš dietetik může poradit se správným stravovacím režimem, ale pokud jsou cévy „ucpané“, brání živinám v rychlém dosažení buněk, který toho potřebuji. Masáž stimuluje receptory v pokožce a pomáhá rozšiřovat cévy.

Masáž pomáhá odstraňovat toxiny z těla, zlepšuje trávení a také podporuje uvolňování solí. Popsané procesy zvyšují rychlost metabolismu a to je předpokladem pro spalování přebytečného tuku.

V našem salonu získáte kompetentní konzultaci s masérem (aneb s kosmetoložkou dle potřeby) a můžete si užít následující druhy masáží:

  • Kosmetická masáž obličeje - vytváří konturu obličeje, osvěžuje pokožku, dodává tón, snižuje otoky. Provádí kosmetolog.
  • Lymfodrenážní masáž obličeje je velmi účinný způsob udělat pokožku pevnější a svěží. Odstraňuje přebytečnou tekutinu a škodlivé látky z těla. Přistrojová procedura - provádí kosmetolog.
  • Relaxační masáž - pro celkovou relaxaci zad, šíje, nohou a celkovou náplň síly a energie.
  • Masáž celého těla - nejen relaxace pro celé tělo, ale také terapeutická, preventivní masáž zad s prvky manuální terapie.
  • Masáž zad a šíje - terapeutická / profylaktická masáž krční, hrudní a bederní páteře, uvolnění svalů. Vhodný pro všechny, a zejména pro ty, kteří spoustu času sedí.
  • Anticelulitidová masáž - k nápravě problémových partií: stehna, hýždě, je-li to žádoucí - boky, břicho (doporučuje se doplnit kosmetickými přístrojovými procedurami pro tělo).
  • Ruční masáž - zpracování svalů ramene, předloktí, rukou; zvláště důležité pro ty, kteří pracují rukama.
  • Masáž nohou - vypracování všech svalů a vazů nohou a stehen k uvolnění a doplnění energie.

Jako doplněk k masáži těla nebo jako nezávislý postup můžete použít mezoterapii na speciálních anticelulitidních a liftingových prostředky (séra) pro tělo. Tento postup lze provést pomocí mezopenu (mikrojehly) aneb/a elektroporačního zařízení. Během procedury se používají aktivní kosmetické látky, které působí na pokožku, zlepšují krevní oběh a uvolňují skryté rezervy našeho těla.

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb/46-masaze#sigProId5cecde9fc0