LASEROVÁ EPILACE

Vlastnicím nízkeho prahu bolesti voskové procedury jsou prakticky nepřístupní, ale mezitím jsou maximálně popularní. Výstupem může být laserové odstranění chloupků. To je efektivní moderní postup, který vám umožní navždy zbavit se vlasů v problémové zóně.

Laserová epilace je nejúčinnější, pohodlnější a bezpečnější způsob odstraňování chloupků. Tato neškodná a téměř bezbolestná metoda může omlazovat pokožku a udělat je měkkou a sametovou.

Při této metodě odstraňování chloupků dochází k následujícímu: melanin, který je obsažen ve vlasech a poskytuje jim barvu, pohlcuje tepelnou energii laseru. V důsledku toho vlasový folikul je zničen. Během postupu laserový paprsek ovlivňuje pouze vlasy, zatímco ostatní části pokožky zůstávají neporušené.

Odstraňování vlasů pomocí intenzivního impulzního světla (laseru) je bezesporu nejúčinnější, pohodlnější a bezpečnější způsob, jak se zbavit nechtěných vlasů. Navíc tato metoda pomáhá v boji proti onemocněním, jako folikulitida a hirsutismus (růst vlasů pod kůží a nadměrný růst vlasů).

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb#sigProId6fb3c85fbe

Prodloužení řas

Jedním z tajemství atraktivního vzhledu jsou krásné, elegantně zakřivené, dlouhé řasy. Ale co, když mají od přírody skromnou délku a vybledlé barvy? Vynikajícím způsobem je prodloužení řas. Tento postup lze také provést v předvečer slavnostní události nebo před dovolenou.

Po prodloužení budete vypadat skvěle u důležitých událostí, na dovolené a jen kdykoliv v průběhu dne nebo v noci. Prodloužení zcela eliminuje potřebu ženy použít a odstranit řasenku. Účinek tohoto postupu je udržován 2-3 týdny. Poté můžete provést opravu, která vám umožní nosit řasy ještě 2 týdny. Používáme prvotřídní materiály k podloužení. Takové řasy vypadají co možná nejpřirozeněji, nezpůsobují podráždění a dělají vzhled skutečně fascinující.

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb#sigProId0ccb188aee

Modelaž obočí

Design obočí je nezbytným předpokladem dobře zdobené moderní ženy, která sleduje moderní trendy. Móda jde svou vlastní cestou a často mění svůj směr, a ne vždy přírodní údaje plně uspokojují potřeby moderních trendů. Naštěstí náš kosmetický salon nabízí širokou škálu možností pro vytváření obočí, což umožňuje vybrat si individuální a nejlepší způsob, jak vytvořit ideální obraz.

Správně vytvořené obočí činí proporce obličeje harmoničtější a výraznější výraz. Není vždy možné vytvářet správné obočí doma, existují tajemství. Péče o salon pomůže vypadat působivě a stylově. Nízká cena na korekci obočí a dekorace zpřístupňují tuto službu každé krásné ženě.

Potřeba neustálé korekce tvaru a barvy obočí, přinejmenším vás probudi ráno 10-15 minutami dříve! Bolest potřeby korekce obočí postupně začala se rozplynout poté, co se začaly objevovat moderní a relevantní postupy pro dlouhodobý design obočí.

Korekce obočí s nití (třídění) umožňuje rychle a téměř bezbolestně poskytnout požadovaný úhel této linie a zabraňuje vytažení "potřebných" chloupků. Podstata metody spočívá v tom, že dva vlákna složené dohromady uchopí chlupy jakékoliv velikosti a tloušťky v určité oblasti. Díky tomu se hlavní linie růstu stává nejvíce kontrastním a čistým vzhledem k pokožce.

Ne tak dávno vstoupila do kosmetického průmyslu nová služba - biotutáž obočí s hennou. Přišla do naší země ze severní Afriky a okamžitě se do ní zamilovala mnoho žen. Tato metoda obarvení obočí je přirozená a bezpečná pro zdraví. Pro ni je použita speciální henna - ne červená, ale hnědá. V tomto případě existuje několik různých odstínů, které vám umožňují vybrat podle vzhledových vlastností. Biotatuage se provádí nikoliv na vnitřních vrstvách epidermisu, ale na povrchu pokožky, což zajišťuje jednoduchost a bezbolestnost postupu.

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb#sigProIdffd0754ff9

Depilace voskem

Epilace je postup, který se stal nedílnou součástí každé dobře upravené ženy. To vám umožní trvale se zbavit nechtěných vlasů: pokožka zůstane hladká po dobu 3-4 týdnů. Odstranění chloupků v salonu je mnohem jednodušší než doma. Nemusíte se obávat dezinfekce, zahřejte vosk nebo sladidlo, pokoušejte se odstranit chloupky z těžko dostupných míst.

Boj proti nechtěným vlasům pro mnohé ženy se stává nekonečným procesem. Holení pouze zhoršuje situaci: vlasy se stávají hrubými, tmavšími a výraznějšími a jejich růst se zvyšuje. Vynikajícím řešením je vosková epilace. Postup vám umožňuje zbavit se nežádoucích chloupků v každé zóně: ​​na obličeji, nohou, pažích, bikinách, podpaží. Pocit bolestí se vyskytuje pouze během prvního postupu. Později se vlasové folikuly stanou slabšími, vlasy jsou spíše zadržené a mnohem jednodušší je odstranit.

Epilace voskem je oblíbeným postupem. Metoda odstraňování chloupků speciálními prostředky je již od nepaměti známá. V našem kosmetickém salonu se postup provádí s profesionálními vosky známých výrobců. Je ideální pro epilování podpaží, boků, holeně, hlubokých bikini, obličeje a rukou.

Důvěřujte našim profesionálům - poskytnou vám kvalitativní, levné a velmi rychlé odstranění chloupků.

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb#sigProId9e3af854d9

Prodloužení nehtů

Krásné dlouhé nehty dělají ruku vice ženskou, ale ne všichni je může mít od přírody. Tenké a křehké nehty byly nedávno důvodem frustrace mnoha žen. Nyní můžou nehty vypadat tak, jak chcete - prodloužení nehtů jsou dobrou příležitostí zkrášlit ruce manikurou správné délky.

Dostat nádherný dlouhý nehty můžete pouze v jednu navštěvu salonu krásy. Pro vlastníky tenkých, křehkých nehtů je to vlastně jediný způsob, jak udělat manikúru vašich snů.

Několik možností, jak budovat nehty, vám nabídneme: budování s účinkem francouzské manikúry, budování s následnou aplikací dekorativního nátěru, stejně jako komplexní budování s prvky nehtové konstrukce podle vašeho výběru. Používáme vysoce kvalitní materiály od nejlepších výrobců: Kodi, Luxio, Orly, Alessandro, Neo Nail, IBD. Výrobky těchto značek se osvědčily a používají se po celém světě.

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb#sigProId4a0c85d8d4