Masáže

Každý ví o výhodách masáže jak pro celkové zdraví, tak pro hubnutí. Rytmické tlačeni a pohyby během masáže zlepšují krevní oběh, zrychluje se metabolický proces mezi krví a pojivovou tkání.

Váš dietetik může poradit se správným stravovacím režimem, ale pokud jsou cévy „ucpané“, brání živinám v rychlém dosažení buněk, který toho potřebuji. Masáž stimuluje receptory v pokožce a pomáhá rozšiřovat cévy.

Masáž pomáhá odstraňovat toxiny z těla, zlepšuje trávení a také podporuje uvolňování solí. Popsané procesy zvyšují rychlost metabolismu a to je předpokladem pro spalování přebytečného tuku.

V našem salonu získáte kompetentní konzultaci s masérem (aneb s kosmetoložkou dle potřeby) a můžete si užít následující druhy masáží:

  • Kosmetická masáž obličeje - vytváří konturu obličeje, osvěžuje pokožku, dodává tón, snižuje otoky. Provádí kosmetolog.
  • Lymfodrenážní masáž obličeje je velmi účinný způsob udělat pokožku pevnější a svěží. Odstraňuje přebytečnou tekutinu a škodlivé látky z těla. Přistrojová procedura - provádí kosmetolog.
  • Relaxační masáž - pro celkovou relaxaci zad, šíje, nohou a celkovou náplň síly a energie.
  • Masáž celého těla - nejen relaxace pro celé tělo, ale také terapeutická, preventivní masáž zad s prvky manuální terapie.
  • Masáž zad a šíje - terapeutická / profylaktická masáž krční, hrudní a bederní páteře, uvolnění svalů. Vhodný pro všechny, a zejména pro ty, kteří spoustu času sedí.
  • Anticelulitidová masáž - k nápravě problémových partií: stehna, hýždě, je-li to žádoucí - boky, břicho (doporučuje se doplnit kosmetickými přístrojovými procedurami pro tělo).
  • Ruční masáž - zpracování svalů ramene, předloktí, rukou; zvláště důležité pro ty, kteří pracují rukama.
  • Masáž nohou - vypracování všech svalů a vazů nohou a stehen k uvolnění a doplnění energie.

Jako doplněk k masáži těla nebo jako nezávislý postup můžete použít mezoterapii na speciálních anticelulitidních a liftingových prostředky (séra) pro tělo. Tento postup lze provést pomocí mezopenu (mikrojehly) aneb/a elektroporačního zařízení. Během procedury se používají aktivní kosmetické látky, které působí na pokožku, zlepšují krevní oběh a uvolňují skryté rezervy našeho těla.

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb#sigProId5cecde9fc0

Přístrojová kosmetologie

Vlastnicím nízkeho prahu bolesti voskové procedury jsou prakticky nepřístupní, ale mezitím jsou maximálně popularní. Výstupem může být laserové odstranění chloupků. To je efektivní moderní postup, který vám umožní navždy zbavit se vlasů v problémové zóně.

Laserová epilace je nejúčinnější, pohodlnější a bezpečnější způsob odstraňování chloupků. Tato neškodná a téměř bezbolestná metoda může omlazovat pokožku a udělat je měkkou a sametovou.

Při této metodě odstraňování chloupků dochází k následujícímu: melanin, který je obsažen ve vlasech a poskytuje jim barvu, pohlcuje tepelnou energii laseru. V důsledku toho vlasový folikul je zničen. Během postupu laserový paprsek ovlivňuje pouze vlasy, zatímco ostatní části pokožky zůstávají neporušené.

Odstraňování vlasů pomocí intenzivního impulzního světla (laseru) je bezesporu nejúčinnější, pohodlnější a bezpečnější způsob, jak se zbavit nechtěných vlasů. Navíc tato metoda pomáhá v boji proti onemocněním, jako folikulitida a hirsutismus (růst vlasů pod kůží a nadměrný růst vlasů).

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb#sigProId6fb3c85fbe

Depilace voskem

Epilace je postup, který se stal nedílnou součástí každé dobře upravené ženy. To vám umožní trvale se zbavit nechtěných vlasů: pokožka zůstane hladká po dobu 3-4 týdnů. Odstranění chloupků v salonu je mnohem jednodušší než doma. Nemusíte se obávat dezinfekce, zahřejte vosk nebo sladidlo, pokoušejte se odstranit chloupky z těžko dostupných míst.

Boj proti nechtěným vlasům pro mnohé ženy se stává nekonečným procesem. Holení pouze zhoršuje situaci: vlasy se stávají hrubými, tmavšími a výraznějšími a jejich růst se zvyšuje. Vynikajícím řešením je vosková epilace. Postup vám umožňuje zbavit se nežádoucích chloupků v každé zóně: ​​na obličeji, nohou, pažích, bikinách, podpaží. Pocit bolestí se vyskytuje pouze během prvního postupu. Později se vlasové folikuly stanou slabšími, vlasy jsou spíše zadržené a mnohem jednodušší je odstranit.

Epilace voskem je oblíbeným postupem. Metoda odstraňování chloupků speciálními prostředky je již od nepaměti známá. V našem kosmetickém salonu se postup provádí s profesionálními vosky známých výrobců. Je ideální pro epilování podpaží, boků, holeně, hlubokých bikini, obličeje a rukou.

Důvěřujte našim profesionálům - poskytnou vám kvalitativní, levné a velmi rychlé odstranění chloupků.

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb#sigProId9e3af854d9

Mezoterapie

Mezoterapie je neinjekční bezbolestný zákrok prováděný pomocí mezopenu (nano-jehly, do hloubky max. 1 mm) nebo / a elektroporačního přístroje, který vám umožňuje zlepšit pleť, omladit pokožku, vyřešit řadu problémů a estetických vad: eliminuje pigmentaci, redukuje a odstraňuje jemné vrásky, zbavuje se tmavých kruhů pod očima, neutralizuje matnou barvu a suchost pleti, vyrovnává úlevu od pokožky.

Účinku je dosaženo mechanickým působením injekcí s velmi malými a tenkými jehlami na mezopenu a / nebo působením elektrického pole z přístroje a působením vstřikovaných koktejlů / sér. Na vaši žádost můžeme zajistit povrchovou anestezii nanesením anestetického krému.

Výsledek mezoterapie na sebe nenechá dlouho čekat a bude viditelný po první aplikaci: pokožka se stává pevnější a napnutější.

V našem salonu provádíme tento postup pomocí koktejlů a přístroje od španělského výrobce Fusion.

Mezoterapie se používá nejen k péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu, ale také se aktivně používá ke zlepšení pružnosti pokožky určitých částí těla, k léčbě celulitidy a akné, k omlazení pokožky rukou. Kromě toho je tato technika účinná v boji proti problémům s pokožkou hlavy a vypadávání vlasů.

Zveme vás na tento úžasný postup v našem salonu!

Konzultace s odborníkem jsou zdarma!

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb#sigProId4758e4490f

Obočí. Řasy

Design obočí je nezbytným předpokladem dobře zdobené moderní ženy, která sleduje moderní trendy. Móda jde svou vlastní cestou a často mění svůj směr, a ne vždy přírodní údaje plně uspokojují potřeby moderních trendů. Naštěstí náš kosmetický salon nabízí širokou škálu možností pro vytváření obočí, což umožňuje vybrat si individuální a nejlepší způsob, jak vytvořit ideální obraz.

Správně vytvořené obočí činí proporce obličeje harmoničtější a výraznější výraz. Není vždy možné vytvářet správné obočí doma, existují tajemství. Péče o salon pomůže vypadat působivě a stylově. Nízká cena na korekci obočí a dekorace zpřístupňují tuto službu každé krásné ženě.

Potřeba neustálé korekce tvaru a barvy obočí, přinejmenším vás probudi ráno 10-15 minutami dříve! Bolest potřeby korekce obočí postupně začala se rozplynout poté, co se začaly objevovat moderní a relevantní postupy pro dlouhodobý design obočí.

Korekce obočí s nití (třídění) umožňuje rychle a téměř bezbolestně poskytnout požadovaný úhel této linie a zabraňuje vytažení "potřebných" chloupků. Podstata metody spočívá v tom, že dva vlákna složené dohromady uchopí chlupy jakékoliv velikosti a tloušťky v určité oblasti. Díky tomu se hlavní linie růstu stává nejvíce kontrastním a čistým vzhledem k pokožce.

Ne tak dávno vstoupila do kosmetického průmyslu nová služba - biotutáž obočí s hennou. Přišla do naší země ze severní Afriky a okamžitě se do ní zamilovala mnoho žen. Tato metoda obarvení obočí je přirozená a bezpečná pro zdraví. Pro ni je použita speciální henna - ne červená, ale hnědá. V tomto případě existuje několik různých odstínů, které vám umožňují vybrat podle vzhledových vlastností. Biotatuage se provádí nikoliv na vnitřních vrstvách epidermisu, ale na povrchu pokožky, což zajišťuje jednoduchost a bezbolestnost postupu.

View the embedded image gallery online at:
https://studio-times.cz/cs/sluzeb#sigProIdffd0754ff9